Konspirační teorie (videopřednáška)

Kategorie: Novinky Zveřejněno: pondělí 19. září 2022 Napsal Kamil Kopecký

V novém vzdělávacím videu jsem se podíval na zub konspiračním teoriím. Čím jsou charakteristické konspirační teorie? Co je to NWO či QAnon? Kdo jsou reptiliáni? A proč bychom si měli skutečně dávat pozor, co v online prostředí sdílíme? O tom všem v mé nové videopřednášce pro E-Bezpečí. Videopřednášku si můžete pustit zde.

Dezinformace a konspirace spojené s královnou Alžbětou II. a jejím úmrtím

Kategorie: Novinky Zveřejněno: středa 14. září 2022 Napsal Kamil Kopecký

Pro portál E-Bezpečí jsem nachystal text o tom, jaké konspirace a dezinformace se objevily po úmrtí britské královny Alžběty II. Byla britská královna reptiliánka? Pila krev dětí obohacenou o blahodárný adrenochrom? Patřila královna k satanistům? A jak souvisí datum jejího úmrtí s pandemií Covid19 a útokem na Světové obchodní centrum? O tom všem v textu na E-Bezpečí.

5 nejčastějších formálních chyb, na které narážíme v diplomkách

Kategorie: Novinky Zveřejněno: neděle 28. srpen 2022 Napsal Kamil Kopecký

Ano, začátek a konec prázdnin patří čtení diplomek, k diplomkám pak patří spousta větších či menších chybiček. A na co narážím nejčastěji? Prozradí toto krátké video...

https://www.youtube.com/watch?v=7TgdLyXDnEw

Nové vzdělávací video

Kategorie: Novinky Zveřejněno: středa 14. září 2022 Napsal Kamil Kopecký

Bojujete s češtinou? Pak by se vám mohlo hodit nové video, ve kterém se věnuji významovým vztahům mezi větnými členy. Stačí kliknout sem.

Rozhovor pro Seznam Zprávy k problematice sextingu

Kategorie: Novinky Zveřejněno: úterý 23. srpen 2022 Napsal Kamil Kopecký

Pro Seznam Zprávy jsem nachystal větší rozhovor s ukázkami případů spojených se sextingem, určitě doporučuji mrknout sem.