Předávání cen MŠMT z důvodu pandemie nebude osobně...

Kategorie: Novinky Zveřejněno: středa 7. duben 2021 Napsal Kamil Kopecký

Letos bohužel nemohly být kvůli pandemii ceny předány osobně, což je škoda.  Každopádně diplom dorazil a já moc děkuji. cena_ministra_2020web.jpg

Microsoft Edu Days 2021

Kategorie: Novinky Zveřejněno: neděle 7. březen 2021 Napsal Kamil Kopecký

Díky Microsoftu za možnost přednášet na Microsoft Edu Days 2021 pro zřizovatele škol. Řeč byla především o online bezpečnosti.

Streamujeme o moderních technologiích ve výuce

Kategorie: Novinky Zveřejněno: pátek 12. únor 2021 Napsal Kamil Kopecký

Pro projekt DIGI2 v těchto dnech pravidelně stremujeme učitelům z našeho Digidoupěte o moderních technologiích ve výuce. Koukněte, co všechno se dá ve výuce využívat.

Český lev pro film V síti

Kategorie: Novinky Zveřejněno: neděle 7. březen 2021 Napsal Kamil Kopecký

Film V sití získal Českého lva! Jsem hrdý, že jsem mohl spolupracovat na tomto projektu a gratuluji Vítovi Klusákovi a celému týmu!

Internet Highway

Kategorie: Novinky Zveřejněno: pátek 12. únor 2021 Napsal Kamil Kopecký

To jsme si tak jednou s kolegou Szotkowským sedli a řekli si, pojďme zkusit něco nového v oblasti prevence, co by umožnilo co nejvíc aktivizovat žáky. Všude kolem nás se v prevenci používají neustále videa, videa, videa, ať už od youtuberů, preventistů, učitelů či kohokoli jiného. Samotné video ale interakci moc neumožňuje, bez pořádné diskuse a besedy to prostě není ono. Takže jsme se rozhodli prošlapat novou vzdělávací cestu, využít potenciálu gamifikace a zároveň aktuálnost tématu... a začali tvořit online hru pro děti Internet Higway (Internetová dálnice), která může sloužit jako užitečný doplněk do výuky, ale také domácí přípravy. Na webu www.internethighway.cz najdete první level, další budou následovat. Další informace najdete třeba zde.